Verv nivå Lokallag
Land Studiested
Fag



Søk kontaktpersoner i utlandet! Finn kontaktperson og send mail til studenter i utlandet. Kontaktpersonene kan svare om praktisk informasjon om hvordan det er å studere i sin studieby, samt fortelle om hvordan de opplever studiehverdagen på sitt lærested. For spesifikk informasjon knyttet til godkjenning av utenlandsk utdanning i Norge, henvend deg direkte til ANSAs infosenter.
NavnE-postLandLokallagStudiestedStillingFag
Cathinka Myhrer Bachcathinka.bach@outlook.comPolenWroclaw Kontaktperson 
André Kobberdalandre@kobberdal.noTyskland  Kontaktpersonandre administrative fag
Jannike Haslestadjannike.haslestad@live.noDanmarkKøbenhavn KP-ansvarlig 
Ingvild Friis Bjerkeliingvildfriis@gmail.comKinaShanghai Kontaktperson 
Gabrielle Årregabriellearre@gmail.comTyskland  Kontaktpersonsosiologi
Kine Kloster Skoglandkinesko@gmail.comPolenPoznan Kontaktpersonmedisin
Vilde Reksnesvildereksnes@gmail.comStorbritannia  Kontaktpersonandre humanistiske fag
Frederik Rønn Stensæthfrederikstensaeth@gmail.comUSA  Kontaktpersonsamfunnsøkonomi
Oda Caroline Nordli Sødermanodacars@online.noFinland  Kontaktpersonsosionom/sosialt arbeid
Mai Sharonisharoni.mai@gmail.comEcuador  Kontaktpersonpsykologi
Mehrangiz Mery Bijanpoormehrangiz4@hotmail.comFrankrikeParis Kontaktpersonjus
Cecilie Bjørkanceciliebjorkan93@icloud.comStorbritannia  Kontaktpersonpsykologi
Lisa Løsethlisa_wkl@yahoo.noMalaysia - Ukjent Utdanningsinstitusjon -Kontaktpersonandre administrative fag
Venera Beqirivenerabe92@gmail.comIndia - Ukjent Utdanningsinstitusjon -Kontaktpersonandre ingeniør fag
Lars Olsenlarsolsen93@hotmail.comArgentina - Ukjent Utdanningsinstitusjon -Kontaktpersonspråkkurs
Mathilde Sofie Jakobsenmathilde@trafalgar.noStorbritanniaGlasgow- Ukjent Utdanningsinstitusjon -Kontaktpersonfinans
Helene Gunnestad Martinsenhelene.martinsen90@gmail.comKinaShanghai- Ukjent Utdanningsinstitusjon -Kontaktpersonspråkfag
Marie Lovise Vemarielovise@hotmail.comIsland - Ukjent Utdanningsinstitusjon -Kontaktpersoningeniørfag (energi/miljølinjen)
Vanessa Pettersenvansen97@hotmail.comTyskland - Ukjent Utdanningsinstitusjon -Kontaktpersonandre administrative fag
ole martin odlandole.martin.odland@outlook.comDanmarkAalborg- Ukjent Utdanningsinstitusjon -KP-ansvarligmarkedsføring
Jenny Birgitte Melumjenny.birgitte@gmail.comStorbritannia Aberystwyth UniversityKontaktpersoninternasjonale relasjoner
Sigrid Nygaard Mathiesensigrid.mathiesen@hotmail.comStorbritanniaAberystwythAberystwyth UniversityKontaktpersonfysikk
Andrea Musumdeahmusum@hotmail.comItalia Acca.di Belle Arti, MilanoKontaktpersongrafisk design
Maria Fagerheim Nilssenmariafnilssen@gmail.comKyrgyzstan American University of Central Asia - BishkekKontaktpersonsosialantropologi
Helene Margrethe Mejdellhelene_mejdell@hotmail.comStorbritanniaBournemouthAnglo Eur.Coll.of ChiropracticKontaktpersonkiropraktikk
Katarina Sunde HofstadKatarina.hofstad@gmail.comStorbritanniaBournemouthAnglo Eur.Coll.of ChiropracticKontaktpersonkiropraktikk
Emilie Løwe Solbergemilie.solberg@hotmail.comMalaysia Asia Pacific UniversityKontaktpersonøkonomi/ledelse
Andreas Fossumfossum.andreas@gmail.comNew Zealand Auckland University of TechnologyKontaktpersonidrett
Geir Magne Abusdalgmab@online.noUSA AZ Arizona State UniversityKontaktpersoningeniørfag (elektrolinjen)
Maja Noermaja.noer@gmail.comUSA AZ University of Arizona, TucsonKontaktpersonandre realfag
Tomas Andreassen Lønsethagentomas.lonsethagen@gmail.comKina Beijing University of International Business and Economics, UIBEKontaktpersonøkonomi/ledelse
Johan Asplinasplin@live.comAustraliaGold CoastBond UniversityKontaktpersonsiviløkonom
Peter MidtgardPeter-m@hotmail.noStorbritannia Bradfield CollegeKontaktpersonvideregående skole
Sivert Brekkesivert_brekke@hotmail.comBulgaria BUL Medical University of VarnaKontaktpersonmedisin
Liva Aarre Lagestrandliva.lagestrand@gmail.comUSA CA California Lutheran UniversityKontaktpersonteknologi og ledelse
Constanse Bredahl Gangenesconstanse.bredahl.gangenes@gmail.comUSA CA California Lutheran UniversityKontaktpersonøkonomi/ledelse
Marlene Schjølbergmarleneosnes@gmail.comUSA CA California State University, San MarcosKontaktpersonkommunikasjon
Katrine HauglandKatrine.haugland@outlook.comUSA CA California State University, San MarcosKontaktpersonpsykologi
Anette Berglieanetteberglie@hotmail.comUSA CA California State University, San MarcosKontaktpersonpsykologi
Ingrid Holmeideingrid-h1@hotmail.comUSA CA California State University, San MarcosKontaktpersonkommunikasjon
Lene Heglandhegland@live.noUSA CA Golden Gate UniversityKontaktpersonmarkedsføring
Lasse HaraldsenLasseh_93@hotmail.comUSA CA Hult International Business SchoolKontaktperson 
Andreas Hammerandreashammer93@gmail.comUSASan DiegoCA San Diego State UniversityKontaktpersoningeniørfag (energi/miljølinjen)
Liva Aarre Lagestrandliva.lagestrand@gmail.comUSA CA Santa Barbara City CollegeKontaktpersonmarkedsføring
Alvin Ghouasalvin.ghouas@gmail.comUSA CA UC BerkeleyKontaktpersonandre realfag
Terese Birkelandtbirkeland11@gmail.comUSA CA UC BerkeleyKontaktpersonstatsvitenskap/politikk
Oda Aase Johnsenoda.aase@gmail.comUSA CA UC DavisKontaktperson 
Ada Kvadsheimkvadsheimada@gmail.comStorbritannia Cardiff UniversityKontaktpersonandre realfag
Thomas Haakon Townsendthomas.haakon@gmail.comStorbritannia Cardiff UniversityKontaktpersoninformasjonsteknologi (IT)
Eva Midtgaardevakumle@hotmail.comStorbritannia Cardiff UniversityKontaktpersonmatematikk
Leila Østerbøleilaoesterboe@hotmail.comStorbritanniaLondonCity University LondonKontaktpersonjournalistikk
Ingrid Opedalingrid.opedal@hotmail.comStorbritannia City University LondonKontaktpersonøkonomi/ledelse
Åshild Lange Dehliashild.dehli@gmail.comStorbritannia City University LondonKontaktpersonandre administrative fag
Jon Kjetil Auenjoni_auen@hotmail.comColombia COL Univ. Nacional, BogotaKontaktpersonhistorie
Mattias Flakkenbergmattiasflak@gmail.comPanama Colegio José Octavio Huerta AlmengorKontaktpersonVideregående skole
Jakob Guldahljakob@guldahl.comTyskland Cologne Business SchoolKontaktpersonandre administrative fag
Matilda Nerénmatildaneren@hotmail.comCanada Columbia CollegeKontaktpersonøkonomi/ledelse
Stian Gulestøstian.gulestoe@gmail.comPolenBydgoszczCopernicus University - BydgoszczKontaktpersonmedisin
Halvor Stokke Hovdehshovde@gmail.comStorbritannia Coventry UniversityKontaktpersonmarkedsføring
Veronica Mittet Bjerkeliveronica.mbjerkeli@gmail.comStorbritanniaLondonCoventry UniversityKontaktpersonmarkedsføring
Elisabeth Kjeldsen Bachelisabethbach88@gmail.comUSA CT Eastern CT State UniversityKontaktpersonpsykologi
Tine Maurstad Larssontinemaurstad@gmail.comAustralia Curtin University of TechnologyKontaktpersonøkonomi/ledelse
Anders Meihacka_meihack@hotmail.comAustraliaPerthCurtin University of TechnologyKontaktpersoningeniørfag (geofag/petroleum)
Vilde Olerudvilde.ole@gmail.comDanmark Danmarks Tekniske UniversitetKontaktpersonandre ingeniør fag
Bastian Strømsheimbastian.stromsheim@gmail.comUSA DC American UniversityKontaktpersoninternasjonale relasjoner
Thea Sveinsdatter Hollandth-sh@online.noIrland Dublin Business SchoolKontaktpersonpsykologi
Sigrid Anita Reyes Haugensigridanitahaugen@gmail.comIrland Dublin Inst. of TechnologyKontaktpersonmusikk
Kaspar Sandokasparsando@hotmail.comIrland Dublin Inst. of TechnologyKontaktpersonarkitektur
Malcolm Uyioghosa Usenmalcolm.usen@gmail.comSpania EAE - Escuela de Adm de EmpresasKontaktpersonmarkedsføring
Hanna Bjørkmo Hallhannabhall@hotmail.comKina East China Normal UniversityKontaktpersonspråkfag
Eivind Nilseneivind.nils1@gmail.comFrankrike Éc. sup. de commerce Nantes(Audencia)Kontaktpersonøkonomi/ledelse
Sigurd Håkon Karlsensigurd.h.karlsen@gmail.comFrankrike EDHEC Business School LilleKontaktpersonøkonomi/ledelse
Marianne Ruud Olsenmarianne_ruud88@hotmail.comAustraliaPerthEdith Cowan UniversityKontaktpersonmediefag/kommunikasjon
Luna Bloin-Wibelunamirandalucia@gmail.comSveits EPFL Ecole Polyt. federale LausaKontaktpersonfysikk
Alexander Hagen Ghahremanyalexander.ghahremany@gmail.comNederland Erasmus Universiteit RotterdamKontaktperson 
Emilie Grytte Eikelandemiliegrytteeikeland@gmail.comFrankrike ESCP-EAP European School of ManagementKontaktpersonandre administrative fag
Emil Kristoffer Feetemil.kr.feet@gmail.comSveits ETH - ZurichKontaktpersonstatistikk
Tomas Seimseim_tomas@hotmail.comSveits ETH - ZurichKontaktpersonandre ingeniør fag
Johanne Norveeljohanne_norveel@live.noSpania European Univ., MadridKontaktpersonodontologi/tannlege
Katrine Kalstad Dahlkatrine.dahl@live.noSpania European Univ., MadridKontaktpersonpsykologi
Christer Myklebustchristermykle@gmail.comSpania European Univ., MadridKontaktpersoninternasjonale relasjoner
Thea Lund Einethea-le@hotmail.comSpania European Univ., MadridKontaktpersonmedisin
Olav Bing Orglandolav-orgland@hotmail.comStorbritanniaExeterExeter CollegeKontaktpersonhistorie
Maria Uglummaria.uglum@gmail.comUSA FL Palm Beach State CollegeKontaktpersonmarkedsføring
Paal Andreas Lindsetmopaal.a.lindsetmo@gmail.comUSA FL Phoenix East Aviation Inc.Kontaktpersonpilot
Dai Trang Vodaiiavo1993@gmail.comUSA FL University of TampaKontaktpersonandre administrative fag
Håkon Benedikt Harneshbharnes@hotmail.comTyskland Freie Universitetet BerlinKontaktpersonstatsvitenskap/politikk
Michael Larsenmlarsen1993@yahoo.comKina Fudan UniversityKontaktpersonspråkfag
Maria Dragesetmaria_drageset@hotmail.comKina Fudan UniversityKontaktpersonspråkfag
Nicolai Nielsennico_nn93@hotmail.comKina Fudan UniversityKontaktpersonmarkedsføring
Susanne Kathrine Dedichen Bastvikensusanne.bastviken@gmail.comBrasil Fundacao Getulio Vargas EAESPKontaktpersonandre administrative fag
Sølvi Nicolaisensolvi.nicolaisen@hotmail.noDanmark Fysioterapeutskolen i HolstebroKontaktpersonfysioterapi
Mats Rime Haugenmatsrh1993@hotmail.comUSA GA University of GeorgiaKontaktpersonøkonomi/ledelse
Solveig Rostrupsolveig.rostrup@lyse.netTyskland Goethe-InstitutKontaktpersonspråkkurs
Karoline Liseth Torrestorres-karo@hotmail.comStorbritanniaLondonGoldsmiths College, LondonKontaktpersonpsykologi
Sophie Svestadsophsvestad@gmail.comStorbritanniaLondonGoldsmiths College, LondonKontaktpersonmediefag/kommunikasjon
Ida-Kristine Tandetande.ida@gmail.comStorbritannia Goldsmiths College, LondonKontaktpersonpsykologi
Håvard Hofstad Ruudhavard.ruud@gmail.comIrland Griffith College DublinKontaktpersonjournalistikk
Nathalie Postholmnathaliepostholm@gmail.comAustraliaGold CoastGriffith University(Gold Coast campus)Kontaktpersonkriminologi
Mathilde Harnesmathilde.harnes@gmail.comAustraliaGold CoastGriffith University(Gold Coast campus)Kontaktpersonøkonomi/ledelse
123456
Utviklet av cartagena.no