Verv nivå Lokallag
Land Studiested
Fag



Kontaktpersoner er studenter som studerer, eller nylig har avsluttet studier, i utlandet. De kan hjelpe deg med praktisk informasjon om hvordan det er å studere i sin studieby, samt fortelle om hvordan de opplever studiehverdagen på sitt lærested. For spesifikk informasjon knyttet til faginnhold, turnustjeneste og godkjenning av utenlandsk utdanning i Norge anbefaler vi at du henvender deg direkte til ANSAs infosenter, som alltid er oppdatert på gjeldende regler
NavnE-postLandLokallagStudiestedStillingFag
Cathinka Myhrer Bachcathinka.bach@outlook.comPolenWroclaw Kontaktperson 
André Kobberdalandre@kobberdal.noTyskland  Kontaktpersonandre administrative fag
Ingvild Friis Bjerkeliingvildfriis@gmail.comKinaShanghai Kontaktperson 
Hanne Røyseland Høygilthhoygilt@gmail.comDanmarkKøbenhavn Kontaktperson 
Randi Malene Hjartåkerrandihjartaker@gmail.comTyskland  Kontaktpersonøkonomi/ledelse
Vilde Reksnesvildereksnes@gmail.comStorbritannia  Kontaktpersonandre humanistiske fag
Stian Andre Norheimstinorh@gmail.comStorbritannia  Kontaktpersonmarkedsføring
Cecilia Buiceciliabui@live.noStorbritannia  Kontaktperson 
Frederik Rønn Stensæthfrederikstensaeth@gmail.comUSA  Kontaktpersonsamfunnsøkonomi
Oda Caroline Nordli Sødermanodacars@online.noFinland  Kontaktpersonsosionom/sosialt arbeid
Mai Sharonisharoni.mai@gmail.comEcuador  Kontaktpersonpsykologi
Benedicte Aamodt Johansenbenedicteaamodtjohansen@gmail.com   FU - Leder 
Mehrangiz Mery Bijanpoormehrangiz4@hotmail.comFrankrikeParis Kontaktpersonjus
Cecilie Bjørkanceciliebjorkan93@icloud.comStorbritannia  Kontaktpersonpsykologi
Lisa Løsethlisa_wkl@yahoo.noMalaysia - Ukjent Utdanningsinstitusjon -Kontaktpersonandre administrative fag
Venera Beqirivenerabe92@gmail.comIndia - Ukjent Utdanningsinstitusjon -Kontaktpersonandre ingeniør fag
Lars Olsenlarsolsen93@hotmail.comArgentina - Ukjent Utdanningsinstitusjon -Kontaktpersonspråkkurs
Mathilde Sofie Jakobsenmathilde@trafalgar.noStorbritanniaGlasgow- Ukjent Utdanningsinstitusjon -Kontaktpersonfinans
Helene Gunnestad Martinsenhelene.martinsen90@gmail.comKinaShanghai- Ukjent Utdanningsinstitusjon -Kontaktpersonspråkfag
Marie Lovise Vemarielovise@hotmail.comIsland - Ukjent Utdanningsinstitusjon -Kontaktpersoningeniørfag (energi/miljølinjen)
Jenny Birgitte Melumjenny.birgitte@gmail.comStorbritannia Aberystwyth UniversityKontaktpersoninternasjonale relasjoner
Andrea Musumdeahmusum@hotmail.comItalia Acca.di Belle Arti, MilanoKontaktpersongrafisk design
Maria Fagerheim Nilssenmariafnilssen@gmail.comKyrgyzstan American University of Central Asia - BishkekKontaktpersonsosialantropologi
Aleksander Kjærnsmoaleksander_kj@hotmail.comStorbritannia Anglo Eur.Coll.of ChiropracticKontaktpersonkiropraktikk
Helene Margrethe Mejdellhelene_mejdell@hotmail.comStorbritanniaBournemouthAnglo Eur.Coll.of ChiropracticKontaktpersonkiropraktikk
katarina sunde HofstadKatarina.hofstad@gmail.comStorbritanniaBournemouthAnglo Eur.Coll.of ChiropracticKontaktpersonkiropraktikk
Mariell Medåsmariell.solberg1@hotmail.comSpania Atlantis Medical CollegeKontaktpersonernæringsfag
Petter Bryn Kristiansenpetter.brynkristiansen@gmail.comSpania Atlantis Medical CollegeKontaktperson 
Thomas Rønnerudpost@ronnerud.noNew Zealand Auckland University of TechnologyKontaktperson 
Andreas Fossumfossum.andreas@gmail.comNew Zealand Auckland University of TechnologyKontaktpersonidrett
Magne Finseth Da Fonsecamagne_lemag@hotmail.comNew Zealand Auckland University of TechnologyKontaktpersonidrett
Sarah Victoria Frivoldvictoria_svf@hotmail.comCanada Augustana University CollegeKontaktperson 
Jon Sigve Bjaanesjonbjaanes@hotmail.comAustraliaCanberraAustralian National UniversityKontaktperson 
Gaute Hellersliagaute.hellerslia@gmail.comUSA AZ Arizona State UniversityKontaktpersonøkonomi/ledelse
Geir Magne Abusdalgmab@online.noUSA AZ Arizona State UniversityKontaktpersoningeniørfag (elektrolinjen)
Maja Noermaja.noer@gmail.comUSA AZ University of Arizona, TucsonKontaktpersonandre realfag
Tomas Andreassen Lønsethagentomas.lonsethagen@gmail.comKina Beijing University of International Business and Economics, UIBEKontaktpersonøkonomi/ledelse
Jorunn Charlotte Matthiessentiljorunn@hotmail.comCanada Bishops UniversityKontaktpersonandre administrative fag
Siri Katrine Ellingsætersiri.k.e@hotmail.comStorbritannia Bournemouth UniversityKontaktpersonmusikk
Peter MidtgardPeter-m@hotmail.noStorbritannia Bradfield CollegeKontaktpersonvideregående skole
Sivert Brekkesivert_brekke@hotmail.comBulgaria BUL Medical University of VarnaKontaktpersonmedisin
Maja Vikmaja.s.vik@gmail.comUSA CA California Lutheran UniversityKontaktperson 
Marlene Schjølbergmarleneosnes@gmail.comUSA CA California State University, San MarcosKontaktpersonkommunikasjon
Katrine Hauglandkatrine.haugland@outlook.comUSA CA California State University, San MarcosKontaktpersonpsykologi
Anette Berglieanetteberglie@hotmail.comUSA CA California State University, San MarcosKontaktpersonpsykologi
Ingrid Holmeideingrid-h1@hotmail.comUSA CA California State University, San MarcosKontaktpersonkommunikasjon
Hege Thorbjørnsenh.thorbjornsen@gmail.comUSA CA Golden Gate UniversityKontaktperson 
Lene Heglandhegland@live.noUSA CA Golden Gate UniversityKontaktpersonmarkedsføring
Lasse HaraldsenLasseh_93@hotmail.comUSA CA Hult International Business SchoolKontaktperson 
Andreas Hammerandreashammer93@gmail.comUSASan DiegoCA San Diego State UniversityKontaktpersoningeniørfag (energi/miljølinjen)
Trine Nyheimnyheim31@gmail.comUSA CA San Diego State UniversityKontaktpersonhotell/restaurant
Liva Aarre Lagestrandliva.lagestrand@gmail.comUSA CA Santa Barbara City CollegeKontaktpersonmarkedsføring
Cecilie Prestrudceciliepr@hotmail.comUSA CA Southwestern CollegeKontaktpersonindustridesign
Alvin Ghouasalvin.ghouas@gmail.comUSA CA UC BerkeleyKontaktpersonandre realfag
Terese Birkelandtbirkeland11@gmail.comUSA CA UC BerkeleyKontaktpersonstatsvitenskap/politikk
Oda Aase Johnsenoda.aase@gmail.comUSA CA UC DavisKontaktperson 
Lars Gunnar Tangen Bjåliebjaalie@engineering.ucsb.eduUSA CA UC Santa BarbaraKontaktpersonandre ingeniør fag
Mette Stormmetti_storm@hotmail.comUSA CA University of San FransiscoKontaktperson 
Ada Kvadsheimkvadsheimada@gmail.comStorbritannia Cardiff UniversityKontaktpersonandre realfag
Thomas Townsendthomas.haakon@gmail.comStorbritannia Cardiff UniversityKontaktpersoninformasjonsteknologi (IT)
Eva Midtgaardevakumle@hotmail.comStorbritannia Cardiff UniversityKontaktpersonmatematikk
Leila Østerbøleilaoesterboe@hotmail.comStorbritanniaLondonCity University LondonKontaktpersonjournalistikk
Mikaela Folkestadmikaela.folkestad@gmail.comStorbritanniaLondonCity University LondonKontaktpersonøkonomi/ledelse
Åshild Lange Dehliashild.dehli@gmail.comStorbritannia City University LondonKontaktpersonandre administrative fag
Gaute Otnesgaute.otnes@gmail.comUSA CO Colorado School of MinesKontaktperson 
Andreas Wold Høyeandreas.hoye@hotmail.comUSA CO University of Colorado, BoulderKontaktperson 
Vilde Aall Rosendahlvilde_r@hotmail.comUSA CO University of Colorado, BoulderKontaktperson 
Thea Libækthea_anette@hotmail.comUSA CO University of DenverKontaktperson 
Jon Kjetil Auenjoni_auen@hotmail.comColombia COL Univ. Nacional, BogotaKontaktpersonhistorie
Mattias Flakkenbergmattiasflak@gmail.comPanama Colegio José Octavio Huerta AlmengorKontaktpersonVideregående skole
Matilda Nerénmatildaneren@hotmail.comCanada Columbia CollegeKontaktpersonøkonomi/ledelse
Erik Støhleeriksilset@hotmail.comCanada Concordia UniversityKontaktpersonfilm
Kristoffer Winther Torheimkristoffertorheim@gmail.comStorbritannia Cranfield UniversityKontaktperson 
Torbjørn Løkkentolokken@hotmail.comStorbritannia Cranfield UniversityKontaktperson 
Elisabeth Kjeldsen Bachelisabethbach88@gmail.comUSA CT Eastern CT State UniversityKontaktpersonpsykologi
Henrik Dalehenrik.w.dale@gmail.comUSA CT Teikyo Post UniversityKontaktpersonstatsvitenskap/politikk
Tine Maurstad Larssontinemaurstad@gmail.comAustralia Curtin University of TechnologyKontaktpersonøkonomi/ledelse
Anders Meihacka_meihack@hotmail.comAustraliaPerthCurtin University of TechnologyKontaktpersoningeniørfag (geofag/petroleum)
Vilde Olerudvilde.ole@gmail.comDanmark Danmarks Tekniske UniversitetKontaktpersonandre ingeniør fag
Bastian Strømsheimbastian.stromsheim@gmail.comUSA DC American UniversityKontaktpersoninternasjonale relasjoner
Joanne Michelle F Ocampojoannemichelleocampo@gmail.comUSA DC Georgetown UniversityKontaktperson 
Eirik Robert Christianseneirikrc@gmail.comIrland Dublin Business SchoolKontaktpersonMBA
Victoria Thanh Levictoria-le90@hotmail.comIrland Dublin Business SchoolKontaktpersonMBA
Thea Sveinsdatter Hollandth-sh@online.noIrland Dublin Business SchoolKontaktpersonpsykologi
Sigrid Anita Reyes Haugensigridanitahaugen@gmail.comIrland Dublin Inst. of TechnologyKontaktpersonmusikk
Kaspar Sandokasparsando@hotmail.comIrland Dublin Inst. of TechnologyKontaktpersonarkitektur
Hanna Bjørkmo Hallhannabhall@hotmail.comKina East China Normal UniversityKontaktpersonspråkfag
Eivind Nilseneivind.nils1@gmail.comFrankrike Éc. sup. de commerce Nantes(Audencia)Kontaktpersonøkonomi/ledelse
Sigurd Håkon Karlsensigurd.h.karlsen@gmail.comFrankrike EDHEC Business School LilleKontaktpersonøkonomi/ledelse
Kristoffer Valvikkristoffer.valvik@gmail.comFrankrike EDHEC Business School NiceKontaktperson 
Alexander Amadeus Joachim Bjørklund Vallancealexander.vallance@yahoo.noAustralia Edith Cowan UniversityKontaktpersonkommunikasjon
Marianne Ruud Olsenmarianne_ruud88@hotmail.comAustraliaPerthEdith Cowan UniversityKontaktpersonmediefag/kommunikasjon
Karen Byskovbyskovk@gmail.comCanada Emily Carr InstKontaktpersonindustridesign
Alexander Hagen Ghahremanyalexander.ghahremany@gmail.comNederland Erasmus Universiteit RotterdamKontaktperson 
Sindre Bergersenbergersensindre@gmail.comSpania Esade,BarcelonaKontaktperson 
Emilie Grytte Eikelandemiliegrytteeikeland@gmail.comFrankrike ESCP-EAP European School of ManagementKontaktpersonandre administrative fag
Jonas Guldahljonas@guldahl.comFrankrikeParisESCP-EAP European School of ManagementKontaktpersonøkonomi/ledelse
Christer Myklebustchristermykle@gmail.comSpania European Univ., MadridKontaktpersoninternasjonale relasjoner
Thea Lund Einethea-le@hotmail.comSpania European Univ., MadridKontaktpersonmedisin
Maria Uglummaria.uglum@gmail.comUSA FL Palm Beach State CollegeKontaktpersonmarkedsføring
1234567
Utviklet av cartagena.no