Verv nivå Lokallag
Land Studiested
Fag



Søk kontaktpersoner i utlandet! Finn kontaktperson og send mail til studenter i utlandet. Kontaktpersonene kan svare om praktisk informasjon om hvordan det er å studere i sin studieby, samt fortelle om hvordan de opplever studiehverdagen på sitt lærested. For spesifikk informasjon knyttet til godkjenning av utenlandsk utdanning i Norge, henvend deg direkte til ANSAs infosenter.
NavnE-postLandLokallagStudiestedStillingFag
Vanessa Pettersenvansen97@hotmail.comTyskland - Ukjent Utdanningsinstitusjon -Kontaktpersonandre administrative fag
ole martin odlandole.martin.odland@outlook.comDanmarkAalborg- Ukjent Utdanningsinstitusjon -KP-ansvarligmarkedsføring
Sigrid Nygaard Mathiesensigrid.mathiesen@hotmail.comStorbritanniaAberystwythAberystwyth UniversityKontaktpersonfysikk
Gabrielle Årregabriellearre@gmail.comTyskland Albert Ludwigs-Universitet FreiburgKontaktpersonsosiologi
Maria Fagerheim Nilssenmariafnilssen@gmail.comKyrgyzstan American University of Central Asia - BishkekKontaktpersonsosialantropologi
Emilie Løwe Solbergemilie.solberg@hotmail.comMalaysia Asia Pacific UniversityKontaktpersonøkonomi/ledelse
Christoffer Hvass Bendiksbychristoffer.bendiksby@gmail.comUSA AZ University of Arizona, TucsonKontaktperson 
Johan Asplinasplin@live.comAustralia og New ZealandGold CoastBond UniversityKontaktpersonsiviløkonom
Emilie Helmine Holst-RonessEholst.roness@gmail.comStorbritannia Brunel Univ. of West LondonKontaktpersonpsykologi
Liva Aarre Lagestrandliva.lagestrand@gmail.comUSA CA California Lutheran UniversityKontaktpersonteknologi og ledelse
Kamilla Hovde Handbergkamillanine@gmail.comUSA CA Pasadena City CollegeKontaktpersonøkonomi/ledelse
Silje Reesilje.ree94@gmail.comStorbritannia Camberwell College of ArtsKontaktperson 
Ingrid Opedalingrid.opedal@hotmail.comStorbritannia City University LondonKontaktpersonøkonomi/ledelse
Synne Regine SolhaugSynnersolhaug@gmail.comStorbritannia City University LondonKontaktpersonandre samfunnsfag
Eline Margrethe DybfestElinemar@hotmail.comStorbritannia Cleveland College of Art and DesKontaktperson 
Jakob Guldahljakob@guldahl.comTyskland Cologne Business SchoolKontaktpersonandre administrative fag
Halvor Stokke Hovdehshovde@gmail.comStorbritannia Coventry UniversityKontaktpersonmarkedsføring
Veronica Mittet Bjerkeliveronica.mbjerkeli@gmail.comStorbritanniaLondonCoventry UniversityKontaktpersonmarkedsføring
camilla Bjørkavågcb.91@hotmail.comAustralia og New Zealand Deakin UniversityKontaktpersonmediefag/kommunikasjon
Malcolm Uyioghosa Usenmalcolm.usen@gmail.comSpania og Portugal EAE - Escuela de Adm de EmpresasKontaktpersonmarkedsføring
Hanna Bjørkmo Hallhannabhall@hotmail.comKina East China Normal UniversityKontaktpersonspråkfag
Sigurd Håkon Karlsensigurd.h.karlsen@gmail.comFrankrike EDHEC Business School LilleKontaktperson 
Luna Bloin-Wibelunamirandalucia@gmail.comSveits EPFL Ecole Polyt. federale LausaKontaktpersonfysikk
Ödön Toth Engegårdodonteng@hotmail.comNederland, Belgia og Luxenburg Erasmus Universiteit RotterdamKontaktpersoninternasjonale relasjoner
Erik Maarten Tromp Steinegerstein1896@gmail.comStorbritannia ESCP-EAP European School of ManagementKontaktpersonøkonomi/ledelse
Emil Kristoffer Feetemil.kr.feet@gmail.comSveits ETH - ZurichKontaktpersonstatistikk
Tomas Seimseim_tomas@hotmail.comSveits ETH - ZurichKontaktpersonandre ingeniør fag
Johanne Norveeljohanne_norveel@live.noSpania og Portugal European Univ., MadridKontaktpersonodontologi/tannlege
Katrine Kalstad Dahlkatrine.dahl@live.noSpania og Portugal European Univ., MadridKontaktpersonpsykologi
Kristin Pedersenkristin-ped@outlook.comUSA FL University of TampaKontaktpersonEntreprenørskap
Sølvi Nicolaisensolvi.nicolaisen@hotmail.noDanmark Fysioterapeutskolen i HolstebroKontaktpersonfysioterapi
Solveig Rostrupsolveig.rostrup@lyse.netTyskland Goethe-InstitutKontaktpersonspråkkurs
Sophie Svestadsophsvestad@gmail.comStorbritanniaLondonGoldsmiths College, LondonKontaktpersonmediefag/kommunikasjon
Mathilde Harnesmathilde.harnes@gmail.comAustralia og New ZealandGold CoastGriffith University(Gold Coast campus)Kontaktpersonøkonomi/ledelse
Synne Andreassensynne22@hotmail.comAustralia og New Zealand Griffith University(Nathan, Mt. Gravatt & Southbank campus)Kontaktpersonøkonomi/ledelse
Kristin Duun Norbergkristin_norberg@hotmail.comDanmark Handelshøjskolen i KøbenhavnKontaktpersonøkonomi/ledelse
Stian Svarve Wibstadstian_wibstad@hotmail.comDanmark Handelshøjskolen i KøbenhavnKontaktpersonøkonomi/ledelse
Kristoffer Andreas Aamodtstoffe.aa@gmail.comDanmark Handelshøjskolen i KøbenhavnKontaktpersonøkonomi/ledelse
Axel Bruuaxelbruu@gmail.comStorbritanniaEdinburghHeriot Watt UniversityKontaktpersonøkonomi/ledelse
Sigurd Bacicshbacic@gmail.comStorbritanniaEdinburghHeriot Watt UniversityKontaktpersonfinans
Cheyenne Nicole Vieirach_nicole.95@live.noKina HK Hong Kong Polytecn. Univ.Kontaktpersoningeniørfag (geofag/petroleum)
Niklas Røineniklasr@live.noKina HK Hong Kong Univ. of Sci. & Techn.Kontaktpersonshipping
Eivind Andreas Erdahl Kaspersene.a.kaspersen@gmail.comHong Kong HK The Hong Kong Polytecn.Univ.Kontaktpersonandre ingeniør fag
Erik dos Santos Gustavseneriksgustavsen@gmail.comHong Kong HK The Hong Kong Polytecn.Univ.Kontaktpersonmarkedsføring
Nathalie Maria Humlennathalie.humlen@hotmail.comSveits Hochschule St. GallenKontaktpersonøkonomi/ledelse
Ingrid Øygardingridoy@live.noNederland, Belgia og Luxenburg Haagse HogeschoolKontaktpersonindustridesign
Aurora Ask Bjaarstadaurora.ask.bjaarstad@gmail.comSpania og Portugal IE UniversityKontaktpersonkommunikasjon
Sina Elisabeth Teschke Hansensinaelha@gmail.comSpania og Portugal IE UniversityKontaktpersoninternasjonal jus
Edwina Ann Kronen Rossiedwinaann@gmail.comStorbritannia Imperial College LondonKontaktpersonbioingeniør
Camilla Teigen Slethaugcslethaug@gmail.comTyskland International School of ManagementKontaktpersonfinans
Catharina Norlie RuudCatharina_ruud@hotmail.comPolenKrakowJagiellonian Univ. - KrakowKontaktpersonmedisin
Seyran Khaliliseyran.khalili@gmail.comStorbritanniaLondonKings College LondonKontaktpersonpsykologi
Lucy Xuxulucyy@gmail.comStorbritanniaLondonKings College LondonKontaktpersonpsykologi
Oscar Hjeldeoscar.hjelde@gmail.comStorbritannia Kings College LondonKontaktpersoningeniørfag (elektrolinjen)
Frida Johanne SolheimFrjoso@hotmail.comStorbritannia Kings College LondonKontaktpersoninformasjonsteknologi (IT)
Trygve Ulvund Solstadtrygveus@tussa.comDanmark Københavns UniversitetKontaktpersonmedisin
Karl-Henrik Tronstad Lønnkarl.h.lonn@gmail.comAustralia og New Zealand La Trobe UniversityKontaktpersoningeniørfag (bygglinjen)
Yvonne Henriksenyvonnelandrohenriksen@gmail.comStorbritannia Lancaster UniversityKontaktpersonmarkedsføring
Kristine Gjøskristinegjos@hotmail.comStorbritanniaLancasterLancaster UniversityKontaktpersonøkonomi/ledelse
Marianne Otterstadmarianne.otterstad@gmail.comStorbritannia Lancaster UniversityKontaktpersonbioingeniør
Erlend Kleiven-Jørgensenerlendkj96@gmail.comStorbritanniaLancasterLancaster UniversityKontaktpersonpsykologi
Inger-Thorunn Sandboeisandboe@yahoo.comStorbritanniaLancasterLancaster UniversityKontaktpersoninternasjonale relasjoner
Sara Djerfisara.djerfi@gmail.comStorbritanniaLeedsLeeds Beckett UniversityKontaktpersonøkonomi/ledelse
Petra Aarseth Langlipetra.a.langli@gmail.comSverige Linkøping UniversitetKontaktpersonmedisin
Kristine Røisland Herneskristinehernes@gmail.comStorbritannia London School of Economics - LSEKontaktpersonstatsvitenskap/politikk
Adrian Kaaberadrian.kaaber@hotmail.comStorbritannia London School of Economics - LSEKontaktpersonøkonomi/ledelse
Edvald Johnsenedvaldjoh@gmail.comStorbritannia London School of Economics - LSEKontaktpersonøkonomi/ledelse
Charlotte Dyvik Henkecdyvikhenke@college.harvard.eduUSANew EnglandMA Harvard Business SchoolKontaktperson 
Astrid Kongelf Jensenakjen98@gmail.comUSA MD Univ. of Maryland, College ParkKontaktpersonandre ingeniør fag
Jakob Rabejakob.rabe@yahoo.noPolenWarsawaMedical University of WarsawKontaktpersonmedisin
Irene Elise Hamborgie.hamborg@gmail.comMexico MEX Universidad Nacional Autónoma de México, UNAMKontaktpersonområdestudier
Espen John Ombleromblere@yahoo.comAustralia og New Zealand Monash UniversityKontaktpersonmiljøfag
Mathias Heuch Grevstadmathgrev@hotmail.comTyskland Munich Business SchoolKontaktpersonøkonomi/ledelse
Mathias Heuch Grevstadmathgrev@hotmail.comTaiwan National Taiwan Normal UniversityKontaktpersonMBA
Lars Eric Tveit ØdegårdLarseric@live.noStorbritannia Newcastle Business SchoolKontaktpersonøkonomi/ledelse
Even Johan Kvellandejk2177@columbia.eduUSANew YorkNY Columbia UniversityKontaktperson 
Christian Fredrik Braatencfbraaten@gmail.comStorbritanniaOxfordOxford Brookes UniversityKontaktpersonsiviløkonom
Jørgen HaukåsHaukas.jorgen@gmail.comStorbritanniaOxfordOxford Brookes UniversityKontaktpersonøkonomi/ledelse
Martine Natalie Alnesmartine.natalie@hotmail.comStorbritanniaOxfordOxford Brookes UniversityKontaktpersonøkonomi/ledelse
Christine Lovise Solbergchrisls@stud.ntnu.noPortugal PO Universidade Tecnica de LisboaKontaktpersoningeniørfag (datalinjen)
Ida Cathrine Lieidacathrinelie@gmail.comPolenSzczecinPomeranian Medical UniversityKP-ansvarligmedisin
Andreas Lindalen Stenerudandreas.l.stenerud@gmail.comPolenSzczecinPomeranian Medical UniversityKontaktpersonmedisin
Sindre Otnes Skogensinosko@hotmail.comStorbritanniaLondonQueen Mary University of LondonKontaktpersonsamfunnsøkonomi
Renate Davidsen Klunglandrenate.davidsen@outlook.comStorbritanniaLondonQueen Mary University of LondonKontaktpersonjus
Jonas Rasmus Greve Sundejonasgrevesunde@hotmail.comStorbritannia Queen Mary University of LondonKontaktpersonøkonomi/ledelse
Rebecca Ruthrebecca.ruth@live.noStorbritannia Queen Mary University of LondonKontaktpersoninternasjonale relasjoner
Marianne Kristin Jensenmarianne_j93@hotmail.comAustralia og New ZealandBrisbaneQueensland University of TechnoKontaktpersonøkonomi/ledelse
Ingrid Skaringrskar@gmail.comAustralia og New Zealand Queensland University of TechnoKontaktpersoninformasjonsteknologi (IT)
Eirik Wilhelm Huus-Hanseneiwil93@hotmail.comTyskland Rhein. Westf.TH AachenKontaktpersoningeniørfag (elektrolinjen)
Karoline Nyløykarnyl91@gmail.comLatvia Riga Stradins UniversitetKontaktpersonodontologi/tannlege
Nikola Kostovnkostov98@gmail.comStorbritannia Robert Gordon UniversityKontaktpersonjus
Dina Doblaug Sollidinasolli@hotmail.comStorbritanniaLondonRoehampton UniversityKontaktpersonernæringsfag
Cecilia Andrea Garrido Torocecilia.andrea_94@hotmail.comStorbritannia Roehampton UniversityKontaktpersonandre humanistiske fag
Julianne Lie Drangejulianne.lie@live.noAustralia og New Zealand Royal Melbourne Institute of TeKontaktpersonkriminologi
Linn Marie Bølinnmariebo@hotmail.noUSA SC Univ. of South Carolina, ColumbiKontaktpersonøkonomi/ledelse
Ingrid Øyvindsdatter Ravnangeringridravnanger@hotmail.comFrankrike Scineces Politiques ParisKontaktperson 
Elen Hørsdal Bucknerelen.buckner@gmail.comStorbritanniaLondonSOAS (University of London)Kontaktpersoninternasjonale relasjoner
Frida Fonn Rødfrida-94@hotmail.noStorbritanniaSouthamptonSouthampton Solent UniversityKontaktpersonmarkedsføring
Linn Nesland Gabrielsenlinngabrielsen@hotmail.noStorbritanniaSouthamptonSouthampton Solent UniversityKontaktpersonshipping
Ingrid Vikøy bergIber-97@hotmail.comStorbritannia Swansea UniversityKontaktpersonpsykologi
12
Utviklet av cartagena.no